Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszínű pogányság. Budapest, 1937, Szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a nemzeti szocializmus ellen írt röpirata.
Dr. Közi-Horváth József: Korunk legnagyobb veszedelme. Budapest, 1936, Actio Catholica, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a bolsevizmus ellen írt röpirata.
Die Heilige Schrift. Rudolf Schafer képeivel illusztrálva. Stuttgart, 1929, Privileg. Württ. Bibelanstalt, 1138+158+396+76 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német nyelven./ Linen-binding, in german language.
P. Didon: Jézus élete. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon kötésben, kiadói szakadozott papírborítóban. A papírborítótót leszámítva szép állapotban
Bárányné Dr. Oberschall Magda: Magyarországi miseruhák. Budapest, 1937, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 24 p+31 t. Kiadói kemény papírkötés. A borítója maszatos, a gerince sérült. Pár lap széle gyűrött.
Xavier Léon-Dufour - Szabó Ferenc - Nagy Ferenc (szerk.): Biblikus Teológiai Szótár. Róma, 1976, Dario Detti nyomda, XXXII+1518 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
R. Stier - K. G. W. Theile: Die Historischen Bücher Des Alten Testaments. Polyglotten-Bibel Zum Praktischen Handgebrauch. Die Heilige Schrift Alten Und Neuen Testaments. Zweiten Bandes erste Abteilung. Bielefeld-Leipzig, 1875, Velhagen und Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói félbőr kötés. Az ótestamentum történeti könyvei, négy nyelven (görög, héber, német, latin nyelven.) A borítója kopott, foltos. ...