Juwelen Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1406213
19000
275
Jewellery
Ezüst(Ag) papírpénztartó csipesz, jelzett, 6x2,5 cm, nettó: 15,3 g 1406220
19001
275
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 16,1 g
1406188
19002
275
Jewellery
Ezüst(Ag) képtartó függő, jelzett, 3x2 cm, nettó: 4,6 g 1406200
19003
275
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházzal és fekete féldrágakővel díszített rombusz karkötő, jelzett, karcos, h: 19 cm, bruttó: 16,1 g 1406205
19004
275
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, h: 45,5 cm, nettó: 5,6 g 1403779
19005
275
Jewellery
2 db ezüst(Ag) medál, egyik négylevelű lóherével, másik Saundersfoot címerével díszítve, jelzett, br: 2,7 g 1402542
19006
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) katicás bross, jelzett, bruttó: 2 g. 1406255
19007
275
Jewellery
Ezüst(Ag) Playboy nyuszis fülbevaló, jelzett, nettó: 4,3 g 1406264
19008
275
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nefrit köves, jelzett, br: 9,2 g 1406282
19009
275
95000
Jewellery
Arany(Au) 14K zsuzsu karkötő 9 db függővel, jelzett, h: 18 cm, br: 9,5 g
1406288
19010
275
15000
Jewellery
Arany(Au) 14K virágos fülevalópár, jelzett, bruttó: 1,3 g 1406296
19011
275
Jewellery
Arany(Au) 14K brillköves képtartó függő, jelzett, 2x1 cm, bruttó: 1,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF