100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
cca 1920 Szózat. Nagyméretű irredenta plakát. Litográfia. Bp., é.n. Radó Műintézet. Tary Lajos grafikája. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. cca 1920 Large irredentist poster in glazed frame. Lithography. 63x90 cm