Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414690
10500
276
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett 12x15 cm
1395908
10501
276
2200
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): 3 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzettek (az egyik szignózva), különböző méretben Bordás Ferenc (1911-1982): BUÉK Réthy István, alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzett, 8,5×7,5 cm
1414684
10502
276
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett 14x10 cm 1375217
10503
276
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Hegedűs Ibolya. Linó, papír, jelzett, 9,5×6 cm
1410028
10504
276
Ex libris - small-graphics
Efar jelzéssel: Fa a dombtetőn, papír, rézkarc, jelzett, üvegezett fa keretben, 3x3 cm., fa keret: 8.5x8.5 cm. 1220337
10505
276
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 15x10cm és 13x10cm
1336579
10506
276
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet, linó, papír, jelzettek, cca 11x7cm 1220357
10507
276
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 15x10cm
1207835
10508
276
Ex libris - small-graphics
Gulicska Lőrinc jelzéssel:kis grafika klisék, jelzett, papír,3db, 15x11cm
1207839
10509
276
Ex libris - small-graphics
Gulicska Lőrinc ill., Kaczur jelzéssel:kis grafika klisék, jelzett, papír,4db, 15x10cm
1220547
10510
276
Ex libris - small-graphics
Kaczur jelzéssel: ex libris, klisé, papír,az egyik dúcon jelzett,2db, 15x10cm
1375069
10511
276
Ex libris - small-graphics
Jan Konůpek (1883-1950): Ex libris Frant. Schmidta, Klisé, papír, jelzett a klisén, 15×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF