Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1387523
10524
276
Ex libris - small-graphics
Otto Wirsching (1889-1919): 2 db ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×12 cm,15×11 cm
1409220
10525
276
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris, klisé, jelzett a nyomaton (Horváth Jenő, Várkonyi Károly, Olvaashatatlan), 5×7-8×7 cm
1411784
10526
276
Ex libris - small-graphics
Vadászati Kongresszus 1971 ex libris, 2 db, klisé, papír, jelzett a klisén, 9x11 cm
1414552
10527
276
Ex libris - small-graphics
3 kisgrafika: Linómetszetek. Két Bordás Ferenc újévi, egy Balogh jelzéssel ~9x12 cm
1409215
10528
276
Ex libris - small-graphics
2 db háború előtti ex libris, klisé, jelzett a nyomaton (RK, Nemes Halasy Jenő), 8×5-11×8 cm 1409199
10529
276
Ex libris - small-graphics
3 db jelzett (AD, S.Sz.K) ex libris, fametszet, 6×7-10×7 cm 1409189
10530
276
Ex libris - small-graphics
2 db háború előtti ex libris, klisék, egyik jelzett (Pery) a klisén, 12×4-13×8 cm
1409170
10531
276
Ex libris - small-graphics
3 db háború előtti ex libris, klisé és linó, jelzettek a nyomaton, 5×7- 12×8 cm
1409213
10532
276
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris, linó, fametszet, klisé, kettő jelzett a nyomaton, 9×8-11×8 cm
1387532
10533
276
Ex libris - small-graphics
5 db amerikai kisgrafika, linó és fametszet, papír, kettő jelzett, 15×12 cm 1409158
10534
276
Ex libris - small-graphics
3 db erotikus ex libris, klisé és linó, egy aláírt, egy jelzett a klisén, egy jelzés nélkül, 5×3 cm- 9×7 cm 1378485
10535
276
Ex libris - small-graphics
1974-78 Nordisk Exlibris Tidsskrift. Kobenhavn, sok eredeti beragasztott ex libris illusztrációval, 4szám, 27x20cm / Ex-libris literature with a lot of original engraving, 4 pz Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF