Kató jelzéssel: Gőzhajók az Erzsébet hídnál. Olaj, karton, foltos, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/276/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Kato-jelzessel-Gozhajok-az-Erzsebet-hidnal-Olaj-karton-foltos-keretben-60C39780-cm~II1392282
1392282
10119
276
Beschreibung: Kató jelzéssel: Gőzhajók az Erzsébet hídnál. Olaj, karton, foltos, keretben, 60×80 cm
: vörös_iván