Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1209663
11103
276
1373779
11104
276
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm 1410697
11105
276
Hollóházi mokkás csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1410438
11106
276
6500
Hollóházi Szász Endre tervezte tálkák ( 2 db), kis doboz, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, 14×12 cm, d:15,5 cm, 8,5×7 cm 1386966
11107
276
Hollóházi és német porcelánok (mini váza, ékszertartó dobozka, tálka), 4 db, hibátlanok, jelzettek 1410245
11108
276
Hollóházi gyümölcskosaras ülő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlna, m: 16,5 cm 1410250
11109
276
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 1410267
11110
276
Hollóházi sárgaruhás táncoló nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 1330203
11111
276
Hollóházi hamutál és pipatömő, porcelán, jelzett, hibátlan, 8x13cm
1330920
11112
276
Hollóházi porcelán dísztányér, "Megyei Nemzetiségi Nemzetközi dalostalálkozó" felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm
1226544
11113
276
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1410259
11114
276
Kispesti porcelán babázó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF