11106. 276. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 500 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre tervezte tálkák ( 2 db), kis doboz, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, 14×12 cm, d:15,5 cm, 8,5×7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg