Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1338252
11079
276
Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x14cm 1411326
11080
276
Zsolnay porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1414077
11081
276
3800
Zsolnay tavasz mintás teás csésze és alj +süteményes tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett 1414395
11082
276
Zsolnay tányér készlet (lapos, mély, süteményes), matricás jelzett, hibátlan, összesen: 32 db 1411901
11083
276
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, kopott, d:13,5 cm, m:5,5 cm
1415078
11084
276
2200
Zsolnay "100 éves a Ganz Villamossági Művek" porcelán plakett, jelzett, hibátlan, 13×8 cm 1198220
11085
276
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1198221
11086
276
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1411295
11087
276
Zsolnay eozin mázas feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, m:33 cm 1410153
11088
276
Zsolnay mokkás csésze és alj, arany dekorral, jelzett, hibátlan 1410275
11089
276
Zsolnay őzgida pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1410530
11090
276
Zsolnay szószos tál, aranyozott, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF