Struve Kerestely Ágoston: A' gyenge élet' meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' Mestersége. Fordította, a' tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok' értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a' gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Chri...
Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. Magyarítá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás. A borítója kopott. A címlapja sérült. De ezt leszámítva jó állapotban van.
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.
Mengyelejev, D[mitrij]: Osznovi himii [A kémia alapjai]. Szentpétervár, 1906, M. P. Frolovoj. Sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Mendeleev, D[mitriy]: Osnovy khimii [The Foundations of Chemistry]. Saint Petersburg, 1906, M. P. Frolovoy. Cloth binding with damaged spine, otherwise in good condition.
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960,1968, Medicina, 479+1017 p. Az első kötet 1100, a második 550 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadó...
Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db: Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban. Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés. Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban. Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzs...
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.