Antik Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394796
11061
277
Antique
cca 1900 Mérnöki, építőmesteri pecsétnyomó / Architect, engineer seal maker 10 cm 1271896
11062
277
100000
Antique
Ólomkatona gyűjtemény (641 db), 25 db sérült, tételes leírással, m:3,5-7 cm, jelzés nélkül, kiegészítő tárgyakkal / Collection of tin soldiers and accessories
1417032
11063
277
Antique
Art deco fogpiszkálótartó üvegbetéttel, kopott fémtartóval, 3x10x4cm 1195493
11065
277
Antique
1337433
11066
277
Antique
WMF likörös tálca, ezüstözött alpakka, különféle alpakka likőrős poharakkal (6×)(egyiken apró horpadás), 31×16 cm, m:13 cm
1337469
11067
277
24000
Antique
Jelzett szecessziós dísz váza párban, réz, egyik jelzett, m:37,5 cm (2×) 1337507
11068
277
Antique
Szecessziós karaffa, jelzés nélkül, apró horpadással, rezezett fém, m:30 cm 1337422
11069
277
Antique
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm
1337332
11070
277
24000
Antique
Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm
1372006
11071
277
Antique
Szecessziós stílusú fém karaffa, jelzett (H), m:32 cm 1371962
11072
277
Antique
SKS design ón fedeles és talpas korsó és 5 talpas pohár, jelzett, poharakon apró csorba, több rétegű csiszolt, m:24 és 16 cm (5×)
1337419
11073
277
35000
Antique
Josef Emanuel Margold stílusú füles kínáló, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, csiszolt hibátlan üvegbetéttel, 31×10 cm, m:14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF