Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1419404
10500
277
Ex libris - small-graphics
1396143
10501
277
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): A kikötőben, linó, papír, jelzett a dúcon, 9x6 cm.
1419227
10502
277
Ex libris - small-graphics
Árkossy István (1943 - ): Kártyalap, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.
1421660
10503
277
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Téli éjszaka. Akvatinta, papír, jelzett, 9x7 cm 1419569
10504
277
Ex libris - small-graphics
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
1419748
10505
277
Ex libris - small-graphics
Bajusz Mihály(?-?): Piknik. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 6x8 cm
1419347
10506
277
Ex libris - small-graphics
1419418
10507
277
Ex libris - small-graphics
1419805
10508
277
Ex libris - small-graphics
1419442
10509
277
Ex libris - small-graphics
Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakkal. Rézkarc-hidegtű, papír, jelzett, 7.5x9 cm.
1419507
10510
277
Ex libris - small-graphics
Bardócz Lajos (1936- ): Ex libris Dr. Valentin Popescu, 2 db ex libris, rézkarc, jelzett, 9×6,5 cm
1396197
10511
277
Ex libris - small-graphics
Christian W. Bauditz(1936-?): Vagn Clemmensen ex libris. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF