Fototeca muzeului din Sf. Gheorghe. Catalog. A Sepsiszentgyörgyi Múzeum Fényképtára. Katalógus. Összeáll.: Fóris Pál. h. n., é. n., k. n. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
"... külön tér ...külön idő..." Babits Mihály fényképei (ikonográfia). Összeáll.: W. Somogyi Ágnes. Bp., 1983, Népművelési Propaganda Iroda (Fotótéka). Papírkötésben, jó állapotban.
A magyar fotóművészet 125 éve. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában 1966 november - december. Összeáll.: Gink Károly, Tillai Ernő. Bp., é. n., Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Almásy Pál a század tanúja. Magyar Fotográfiai Múzeum 1992. október 10 - december 30. Összeáll.: Kincses Károly. [Bp.], é. n., Magyar Fotográfiai Múzeum. Fém spirálkötésben, jó állapotban.
Kincses Károly: Levétetett Veressnél, Kolozsvárott. Bp., 1993, Magyar Fotográfiai Múzeum - VIPress Kft. Kisit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.