Juwelen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1425524
19000
277
14000
Jewellery
Doxa 14 K női arany karóra, szép állapotban, bőr szíjjal. br:9 g / In nice condition 1425522
19001
277
14000
Jewellery
Erax extra, 14 K arany karóra, sérült számlappal, működő szerkezettel 8,4g 1425521
19002
277
Jewellery
Hermé svájci 14 K arany karóra, Doxa incabloc szerkezettel, arany tokkal, sérült zsanérral. Az óra működő, jó állapotban, hozzá bőr szíj. 8g. 1422299
19003
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 49 cm, nettó 6,2 g 1422310
19004
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 62 cm, nettó 4,7 g 1422312
19005
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) söröskorsó medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó 2,9 g 1422303
19006
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc süni medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó 5,7 g 1424883
19007
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) óratok címerpajzs díszítéssel, jelzett, d: 5 cm, nettó 35,6 g 1422317
19008
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű kő berakással, jelzett, d: 56, bruttó 3,1 g 1422290
19009
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 80 cm, nettó 12,5 g 1424916
19010
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű borostyán berakással, jelzett, bruttó 4,3 g, méret: 49 1402524
19011
277
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló, jelzett (925), bruttó: 5,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF