Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Nagy Ildikó. Budapest, 1996, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar, angol és német nyelven./ Die Kunst von Nagybánya. Ausstellung zur Hundertjahrfeier der Gründung der Künstlerkolonie von Nagybánya. / The Art of Nagybánya. Centennial Exhibition in Commermoration of the Artists' Col...
Evelyn Weiss: Katalog der Gemälde des 20. Jahrhunderts, die Jüngeren Generationen AB 1915 im Museum Ludwig. Köln, 1976, Wienand. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in german language.
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.
Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.