Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1415440
19000
278
100
Jewellery
Ezüst nyaklánc, 1,5g / Silver necklace 1410297
19001
278
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, apró medállal, jelzett, h: 52 cm, nettó: 7,1 g 1413923
19002
278
100
Jewellery
Egyszerű ezüst(Ag) gyűrű, hiányzó díszítésekkel, jelezett, méret: 58, nettó: 1,6 g / Silver ring 1427288
19003
278
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, apró kövekkel, állítható hosszúsággal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 6,9 g 1427220
19005
278
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, d: 7 cm, nettó: 24,8 g 1427285
19006
278
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, masnival díszítve, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,3 g 1427106
19007
278
Jewellery
Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,3gr., méret:57 1431955
19008
278
Jewellery
Ezüst(Ag) Omega másodpercmutatós(hiányzik) zsebóra, nem jár, jelzett, br: 79,1 g
1431948
19009
278
Jewellery
Ezüst(Ag) púdertartó ornamentikus mintával, jelzett, tükör nélkül(beragasztott papírral), br: 34,3 g
1431083
19010
278
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb, gyöngyház berakással, jelzett, hibás, br: 14,9 g
1431958
19011
278
40000
Jewellery
Arany(Au) 14K apró színtetikus kövekkel díszített függő, hozzáillő fülbevalópárral, jelzett, br: 4,6 g
1415325
19012
278
Jewellery
Aranyozott ezüst lánc, medállal 3,4g / Gold plated silver necklace with medal 0,925, 3,3g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
C
Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: