Antik Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1438855
11020
279
Antique
Marokkő tibeti jáde sárkány fejjel / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 12 cm
1438847
11021
279
Antique
Marokkő tibeti jáde malac, feliratokkal / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 55 mm 1438829
11022
279
Antique
Jáde pecsétnyomó, régi kínai írásjelekkel, h: 6 cm
1438058
11023
279
Antique
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, eredeti dobozában, h: 7 cm, br: 6,4 g. 1438173
11024
279
80000
Antique
S.T. Dupont őngyújtó, jelzett (1A68N70), eredeti dobozában, leírással, m:5,5 cm
1435725
11025
279
15000
Antique
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g
1290130
11026
279
260000
Antique
1290113
11027
279
1100000
Antique
1337422
11028
279
Antique
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm
1337332
11029
279
Antique
Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm
1371962
11030
279
Antique
SKS design ón fedeles és talpas korsó és 5 talpas pohár, jelzett, poharakon apró csorba, több rétegű csiszolt, m:24 és 16 cm (5×) 1337433
11031
279
Antique
WMF likörös tálca, ezüstözött alpakka, különféle alpakka likőrős poharakkal (6×)(egyiken apró horpadás), 31×16 cm, m:13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF