10024. 279. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 62/100 üvegezett keretben, 39x48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván