10183. 279. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Megrakott kocsik a gyárban. Litográfia, papír, jelzett a liton, üvegezett keretben, 19×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván