10139. 279. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF 7,03 EUR, 7,65 USD
0 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván