10155. 279. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF 43,24 EUR, 47,06 USD
0 HUF
Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván