Keramiken Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1392374
11040
279
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-) repesztett mázas kerámia bonbonier, jelzett, m: 6 cm, d: 14 cm.
1109568
11041
279
Art-ceramics
Izsépy kerámia: Kiránduló fiú, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:16 cm
1109645
11042
279
Art-ceramics
Izsépy kerámia: Kéményseprő, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró hibával, m: 16 cm
1375902
11043
279
Art-ceramics
Gergely István (1939-2008): Orbán Balázs. Festett gipsz falikép, jelzett, lepattanásokkal, 29×27 cm
1434542
11044
279
Art-ceramics
Király jelzéssel: Padló váza, kis lepattanással, m:53 cm
1424402
11045
279
Art-ceramics
Iparművész mázas fali tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 29 cm 1424850
11046
279
Art-ceramics
Locsolkodás, mázsa kerámia figura, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
1403302
11047
279
Art-ceramics
Jelzett mázas sörös korsó, hibátlan, m:22 cm 1410763
11048
279
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Ulő kalapos asszony. Festett égetett kerámia, hibátlan, m:32 cm 1435414
11049
279
Art-ceramics
Miksa korsó, mázas kerámia, jelzetlen, hibátlan, m: 14 cm. 1435364
11050
279
Art-ceramics
Városképes mázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, 15x19 cm.
1424587
11051
279
Art-ceramics
Tojásfestő lányok, népies kerámia falidísz, jelzés nélkül, 26x23 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF