1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.