Cion. A cionista intézmények rövid története. Szerk.: Necer, Eli. Bp., 2001, Szochnut - Magyarországi Cionista Szövetség (Bethlen Téri Füzetek 7.). Papírkötésben, jó állapotban.
Horváth Rita: A Magyarországi Zsidók Deportáltakat Gondozó Országos Bizottsága (DEGOB) története. Bp., 1997, Magyar Zsidó Levéltár (MAKOR. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
Abádi Ervin: A csodák 6 napja. Budapest, 1967, Szerzői kiadás, 256 p. Harmadik kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. A kiadói papírborító szétszakadt, hiányos. Ezt leszámítva jó állapotban.
Bereczky Albert: A zsidók "titka". Elmondatott a Pozsonyi-úti "Hálaadás Temploma" gyülekezet termében. Budapest, 1938, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos. Ex-libris bélyegzővel.
Dr. Ribáry Géza, Dr. Csergő Hugó, Dr. Kohn Zoltán (szerk.): Omzsa naptár az 5702 (1941-42) évre. Budapest, 1941, OMZSA. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban!
Lévai Jenő (szerk.): Írók, írások... vigasztalás van az irodalomban. (A magyar zsidóság életéről és a zsidó legendák világáról szóló történetek.) Benczés Tibor, Földes Péter, Gervai Sándor, Kisbéri László, Lőb Ernő írásaiból. Budapest, 1943, Faragó Nyomda. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés. A borítója foltos, és az egyik sarka szakadt.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.