A marosvásárhelyi Magyar Királyi Csaba királyfi Honvéd Gyorsfegyvernemi Hadapródiskola története 1941-1945. Szerk.: Vécsey László. (Marosvásárhely), 1998, Fer-Co. Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Ferwagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza. Kisújszállás, 2008, Szalay Könyvek - Pannon Literatúra Kft. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Vitéz Aggházy Kamill - Stefán Valér: A világháború. 1914-1918. Budapest, 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya. Kiadói egészvászon kötés, számos szövegközti térképvázlattal, valamin sok érdekes fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Katonai Helyesírási Tanácsadó Szótár. Szerk.: Dr. Kovács József, Fábián Pál, Dr. Szemere Gyula. Budapest, 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
De Sgardelli Caesar: Honvédelmi kötelezettségeink II. kötet. A M. Kir. Honvédelmi Minisztérium kiadásában megjelent A-46 jelzésű, a M. Kir. Csendőrség számára rendszeresített Becsületügyi szabályzat. Lovagias ügyek intézése különös figyelemmel katonai vonatkozásaikra. A rehabilitáció. Tanácskérés becsületügyekben. Budapest, 1941, Honvédelmi Kötelezettségeink, 128 p. Kiadói foltos, kissé sérült ger...
Nagy Gábor: Páncélos csaták. Budapest, 1966, Zrínyi Katonai Kiadó, 220 p. Kiadói nyl kötés. Számos képpel, térképpel és táblázattal illusztrálva. A borítója kopott. Egy térkép némileg szakadt. Volt könyvtári példány.
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.