Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1415953
13487
279
Books: Minibooks
Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű könyv facsimile kiadása. Jó állapotban. 1437786
13488
279
Books: Minibooks
Matthias Corvinus Initialis. Budapest, é.n, Grand Hotel Corvinus Kempinski. Kiadói bársony kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol és német nyelven. Számozott (03109) példány. Jó állapotban. 1416063
13489
279
Books: Minibooks
Dr. Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, faragott fa plakettel. Számozott példány (750/450.), könyvárusi forgalomba nem került.
1435162
13490
279
Books: Minibooks
Sz. Szigethy Vilmos: Régi szegedi holmi. Szeged, 2001, Papír és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. Kiadói bársony kötés. Jó állapotban. 1435166
13491
279
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702, 1703-1900. Budapest, 1973-1974, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés.
1439521
13492
279
Books: Minibooks
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Illyés Gyula: Állomások hosszán. A szülőföld az Illyési műben. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Illyés Gyula: Ifjúság. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. 1435165
13493
279
Books: Minibooks
Gundel, Károly: 100 Hungarian dishes. Budapest, 1988, Corvina. Kiadói kemény papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
1438212
13494
279
Books: Minibooks
Bolgár Íván, Végh Oszkár: Könynyomtatás Magyararországon. 1901-1973. Budapest, 1975, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal. Számozott (1200/256) példány.
1415972
13495
279
Books: Minibooks
Madách Imre: Lant-virágok. Budapest, 1922, Korvin Testvérek. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. 1416472
13496
279
Books: Minibooks
Dr. Szilágyi Mihály: A bűvös számok. Szekszárd, 1989, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. 1416280
13497
279
Books: Minibooks
Kardos Gyula (szerk.): A miniatűrkönyvészek nesztora. Bp., 1974, Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 450 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
1416661
13498
279
Books: Minibooks
Mátyus Ferenc (szerk.): Pápa. Andruskó Károly fametszetei. Bevezetőt írta Tóth Károly. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF