13709.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Barta Lajos: Az élet arca. Budapest, 1917, Nyugat. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Első kiadás.