13707.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Oswald Spengler: Ember és gép. Egy új életfilozófia vázlata. Fordította Sz. Mátray Sándor. Budapest, é.n., Danubia. Kiadói kartonált papírkötés, picit kopott, picit foltos borítóval, és gerinccel.