13895.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.