13595.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói picit kopott dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés.