13627.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.