13806.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.