Juwelen Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1439791
19000
279
260000
Jewellery
Ezüst (Ag.) halas tálca, peremén áttört díszítésekkel, jelzett, mesterjeggyel, 68×35 cm, nettó:2040 g 1424533
19001
279
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,9 g
1424536
19002
279
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, deformálódott, méret: 57, bruttó: 1,9 g
1404632
19003
279
44000
Jewellery
Arany (14k) pecsétgyűrű, zománc díszítéssel, jelzett, méret:60 nettó:7g
1319026
19004
279
85000
Jewellery
1439567
19005
279
17000
Jewellery
14 K arany óra hátlap. Jelzett. 3,6g 1437229
19006
279
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) Szűz Mária medál, jelzett (925), netto: 3,5 g 1435476
19007
279
150000
Jewellery
Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g
1410996
19008
279
25000
Jewellery
Ezüst(Ag) tejszínes kiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 102 g
1437409
19009
279
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) piritóstartó, jelzett, 7×15 cm, nettó:69 g
1390537
19010
279
Jewellery
Ezüst kétfüles tálka, Ag, nettó:8gr., jelzett, d:11,5cm fülekkel / Silver Bowl, Ag, net: 8gr, marked, d. 11.5 cm
1437731
19011
279
60000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fedeles-füles dzsemtartó, jelzett, m:9 cm, nettó:234 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF