Kugler G.: A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, czukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Budapest, é.n., Rozsnyai Károly. Második kiadás. Javított gerincű kiadói kartonált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, szövegközti képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés.
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.