Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 155

12909.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

Dr. Kunszt János: A mai Magyarország ásványvizei, fürdői és üdülőtelepei. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Vámossy Zoltán. Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, VIII+215 p. Átkötött korabeli kissé kopottas félvászon kötés, az újrakötésnél az eredeti papírborítót is belekötötték, intézményi bélyegzőkkel, pár lap kissé szakadt, egy lap (81/82) részben kijár, egy lapon tollal firka, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban.
12910.

Dr. Kunszt János: A mai Magyarország ásványvizei, fürdői és üdülőtelepei. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Vámossy Zoltán. Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, VIII+215 p. Átkötött korabeli kissé kopottas félvászon kötés, az újrakötésnél az eredeti papírborítót is belekötötték, intézményi bélyegzőkkel, pár lap kissé szakadt, egy lap (81/82) részben kijár, egy lapon tollal firka, de ezek...

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

12911.

Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy tér...

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

Az ügetőpálya 40 éve. Szerk.: Fehér Dezső. [Bp.], [1973], Magyar Lóverseny Vállalat. Tűzött papírkötésben, fekete-fehér képekkel, jó állapotban.
12912.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Prof. Dr. Dalmady Zoltán: The spas and waters of Hungary. Budapest, 1929, The Royal Hungarian University. Átkötött korabeli félvászon kötés, az újrakötésnél az eredeti papírborítót is belekötötték, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal./ Half-linen-binding, in english language.
12913.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Reprint kiadás. Budapest, 1988, Dovin Művészeti Kft. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
12914.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, megviselt állapotban, térképmelléklet hiányos.
12915.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

12916.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. I. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopottas, a gerince sérült. Az elülső védőlap kijár.
12917.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Töredék kötet. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda, XII+680 p.. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A borítója picit foltos, kopott. A hátsó kötéstábla egy helyen picit sérült.
12918.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Koncz Ákos: Elbeszélések Debrecen multjából I-II. (Egy kötetben) Elbeszélések az ifjuság részére. Budapest, 1912, Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 76+74 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, intézményi bélyegzővel.
12919.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Baktay Ervin: India I-II. Budapest, 1932, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az I. kötet hátsó védőlapja kijár. Jó állapotban.
12920.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF