Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 181

13353.

Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nag...

Rufpreis:
24 000 HUF
62,18
68,57

Max Weber: Állam, politika, tudomány. Fordította Józsa Péter. Budapest, 1970, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, pár helyen ceruzás aláhúzással. Jó állapotban.
13354.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

Émile Durkheim: A társadalmi tények magyarázatához. Válogatott tanumányok. Fordította Léderer Pál, és Ádám Péter. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13355.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

Immanuel Wallerstein: A modern világgazdasági rendszer kialakulása. Fordították többen. Társadalomtudomány könyvtár. Budapest, 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13356.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Polányi Károly: Az archaikus társadalom és a gazdasági szemlélet. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13357.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

13358.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

13359.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

13360.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

13361.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

13362.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes tábláv...

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította Babarczi Schwartzer Ottó. Budapest, 1891, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, márványozott lapélekkel, az előzéklap belsején, és a címoldalon ceruzás és egy tollas bejegyzésekkel.
13363.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

13364.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF