Porzellan Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1452430
11065
281
Herendi tercia kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
1452426
11066
281
Herendi Eton mintás porcelán teáscsésze+csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1418639
11067
281
3400
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:5,5 cm, m:5,5 cm 1453299
11068
281
Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
1452954
11069
281
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1453219
11070
281
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 1453216
11071
281
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1453221
11072
281
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1453223
11073
281
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1453231
11074
281
Herendi Viktória ovális hamuzó tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x6 cm 1453226
11075
281
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 7 cm 1452409
11076
281
22000
Herendi Viktória mintás fedeles díszedény, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF