Mémoires de J. Casanova de Seingalt. Ecrits par lui-méme. Edition originale. Tome Premier. Paris, 1826. Ponthieu et Comp. 455p. későbbi félvászon kötésben, Zichy Mihály korábbi tulajdona
Vollstandiges Ortschaften-verzeichniss. Wien, 1885, Alfred Hölder. Kissé viseltes egsézvászon kötésben, címlap hiányzik. Az Osztrák-Magyar Monarchia összes helységneveit tartalmazó kézikönyv
Obrecht, Georg: Discursus bellico-politicus ... in quo quomodo adversus Turcicum tyrannum bellum commode geri possit, quam felicissime ostenditur. / Politisch Bedecken und Discurs. / Constitutio von nothwendiger und nützlicher Anstellung eines aerarii sancti. S. l., 1617, s. n. Három munka egybekötve, bőr kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
Spesz, Alexander: Okkultismus und Wunder. Ein Verhältnisproblem der Wissenschaft und des Glaubens. Hildesheim: 1929. F. Borgmeyer. Kissé szakadt egészvászon kötésben / in damaged full linen binding
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Manchester, William: Armele lui Krupp, 1587-1968. Bucureşti, 1973, Editura politică. Műbőr kötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.
Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Wagner A P. Francisco: Universae Phraseologiae latanae corpus congestum - - secundis curis. A Quopiam ejusdem societatis sallustiana, caesaeana, liviana, corneliana et aliis Phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Budae, 1822, Typis Typographiae Univers. Hungaricae. Gót betűs. Újrakötött egészvászon kötésben.
Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.