Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története. A babyloniai fogságból való visszatéréstől napjainkig. 1-2. köt. Bp., 1927, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat (Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat kiadványai 47-48.). Kicsit kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
Révai Miksa: Az izraelita vallásoktatás vezérfonala az elemi iskolák II. évfolyama számára. Nyolcadik, javított kiadás, cca 1905, kiadja Schlesinger József könyvkereskedése Budapesten. A Pesti Izr. Hitközség pecsétjével, színes és FF illusztrációkkal
A légi harcok okozta károk. / A zsidókra vonatkozó legújabb, fontosabb kormányrendeleteink magánjogi vonatkozásai. Összeáll.: Vadász Lajos - Ravasz Illés. Bp., 1944, Országos Központi Községi Nyomda Rt. Bartha Ignác (1896-1970) Világ Igaza-díjas ügyvéd tulajdonosi bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.
Szabó Imre: A légvárak urai. A Lang & Weisz Ltd. cég légi vállalkozásai és bukása. Cluj [Kolozsvár], 1926, Kadima. 90. számú sorszámozott, a szerző által aláírt példány, készült 150 példányban. Kissé kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Wardenburg, Rie - Wardenburg, Ad: Ismerd meg a Biblia országát. [Bp.], [1994], De Ruiter. A fordító, Körpöly Kálmán dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Magyarországi zsinagógák. Főszerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Bereczky Albert: A zsidók "titka". Elmondatott a Pozsonyi-úti "Hálaadás Temploma" gyülekezet termében. Budapest, 1938, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos. Ex-libris bélyegzővel.
Dr. Ribáry Géza, Dr. Csergő Hugó, Dr. Kohn Zoltán (szerk.): Omzsa naptár az 5702 (1941-42) évre. Budapest, 1941, OMZSA. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban!