Dr. Borda József, Dr. Sándor László, Szabó Ernő, Szigeti Andor: Gasztronómiai Lexikon.Szerk.: Csizmadia László. Budapest, é.n. (1992), Mezőgazda Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, KMENy. VIII+343 p. 33 táblával 66 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, illusztrált papír védőborítóval.
Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval.
Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban.