13993.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.