13920.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.