13822.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Budapest, 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Kiadói félvászon kötés. A borítója foltos, kopottas. A kötése laza. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Ritka!