Konrad Most / Most Konrád: Vezérfonal a rendőr- és védőkutya idomításához lélektani bizonyítékokkal. Sz. Panajott Sándor (ford.), Budapest, 1912, Franklin Társulat nyomdája, 267 p. Kiadói egészvászon kötés, beleírt leltári számmal, illusztrációkkal, jó állapotban
Kármán Mór paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. 1-2. köt. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.