Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1454893
11028
282
Antique
Ezüstözött alpakka cukorfogó, jelzett, h:15 cm
1457426
11029
282
Antique
Antik réz szelence, belső Ázsiáiból, oldalán előkelőségekkel, poncolt, jelzés nélkül, m:6 cm
1438173
11030
282
80000
Antique
S.T. Dupont őngyújtó, jelzett (1A68N70), eredeti dobozában, leírással, m:5,5 cm
1148293
11031
282
Antique
1148291
11032
282
Antique
XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm
1460110
11033
282
Antique
Tajtékpipa fej, szár nélkül, h: 8,5 cm 1460241
11034
282
Antique
1919 Bíró Mihály (1886-1948): Kutyát sétáltató nő, intarziás kis fa falikép, 19x10.5 cm.
1458451
11035
282
Antique
Réz sütilapát, Zsolnay vagy Fischer (?) porcelán nyéllel, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, h: 19,5 cm 1456831
11036
282
Antique
Szecessziós stílusú bronz váza, jelzés nélkül, m:18 cm 1357532
11037
282
15000
Antique
cca 1880 Kislány virágcsokorral. Chromotipia, festő: Nathanael Schmitt, üvegezett keretben, üvegen repedés, 27×20 cm 1357534
11038
282
Antique
cca 1880 Kisfiú söröskorsóval, chromotipia, festő: P.Felgentreff, üvegezett keretben, 27×20 cm 1337422
11039
282
Antique
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF