10199. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tiroli csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván