10203. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván