10142. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Pribék Krisztina (?-): Házak a sziklán. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván