10173. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF 48,65 EUR, 52,94 USD
0 HUF
Szőnyi jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván