10182. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Vaszary jelzéssel: Szekeres kocsi katonákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván